Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C

  • Gratis WiFi på værelserne
  • 24-timers Reception
  • Klimaanlæg
  • Kæledyr ikke tilladt

Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C Hongkong tilbyder komfortable indkvartering tæt på Jenny Bakery Tsim Sha Tsui og en værdiboks og 24 timers security. Hotellet kan prale af førsteklasses beliggenhed i Hongkong, 5 minutters gang til Tsim Sha Tsui MTR-station metrostation.

Vælg mellem et ubegrænset valg af italiensk retter på Aqua Roma, Aqua Tokyo & Aqua Spirit, som ligger 650 meter væk fra stedet.

Rulletrapper på mellemniveau ligger 5 minutters kørsel fra gæstehus og 10 minutters kørsel fra St. John's Cathedral. Gæsterne kan nå Hongkong centrum på 30 minutter til fods. Du finder Kowloon Moské og Islamisk Center i nærheden. Det tager 10 minutters gang til MTR Tsim Sha Tsui togstation og 10 minutter i bil til Hongkong H K Heliport lufthavn.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C Hongkong
Carlton Guest House Block C
pris kun for mobil

Carlton Guest House Block C

0 m fra overnatningsstedet
USD 58 USD 52
pr. nat
Iloilo Guest House
pris kun for mobil

Iloilo Guest House

4.9
Passende 28 anmeldelser
0 m fra overnatningsstedet
USD 38 USD 34
pr. nat
New Mandarin Guesthouse
pris kun for mobil

New Mandarin Guesthouse

4.0
Passende 4 anmeldelser
0 m fra overnatningsstedet
USD 44 USD 40
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Hongkong H K Heliport lufthavn
    6 km

    Togstationer

    MTR Tsim Sha Tsui Station
    100 m

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis WiFi på værelserne

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Sikkerhedspengeskab
    • 24-timers Reception
    • 24 timers vagtservice
    • Bagageopbevaring
    • Omklædningsrum
    • Husholdning
    • Renseri

    I køkkenet

    • Kedel
    • Tørretumbler

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Lydisolerede vinduer
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Elevator
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere
    • Nøglekortadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:00
    Udtjekning: fra 10:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • 🌇
      Ligger det Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C i nærheden af byens centrum?
      Man kan komme til Hongkong inden for en 30 minutters gang fra det Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C.
    • ✈
      Hvilken lufthavn ligger tæt på et Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C?
      Den nærmeste lufthavn til et Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C er Hongkong H K Heliport lufthavn (5 km), og den kan nås med en 10-minutters kørsel.
    • 🚎
      Hvilke transport er tæt på Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C?
      Den nærmeste metrostation til Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C er Tsim Sha Tsui MTR-station, beliggende inden for 5 minutters gang væk, og den nærmeste busstation er Kowloon Park inden for en 5 minutters gang væk.
    • ❓
      Er internet gratis i det Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C?
      På det Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C er WiFi til rådighed gratis.
    • 🔤
      Hvilke fremmedsprog taler personalet i hotellet?
      De sprog, personalet taler på hotellet, inkluderer kinesisk, engelsk, filipinsk og hindi.
    • ❓
      Tilbydes der rengøringsservice på Hongkong hotellet?
      Ja, der er tøjrens og rengøring på Hongkong hotellet efter anmodning.
    • ❓
      Kan vi opbevare vores bagage i det Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C?
      Ja, gæster kan opbevare deres kufferter på bagage opbevaring, som leveres af det Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Hongkong H K Heliport lufthavn
    6 km

    Togstationer

    MTR Tsim Sha Tsui Station
    100 m

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Global Inn Reception Flat C 4 13 Th Floor Block C Hongkong

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk